Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben az 1 hónapban másodjára...

Ebben az 1 hónapban másodjára jött meg a menzeszem, ennek mik lehetnek az okai?

Figyelt kérdés

Nem rég múlt el,és most újra meg jött a menzeszem.Nem szedek semmiféle gyógyszert és nem is szedtem soha.Idegi álapotra gondoltam,mert mostanában sokat idegeskedem,lelki gondjaim vannak.Vagy esetleg mi jöhet még szóba?Betegsem vagyok(ami még kiváltaná az okát).Nincsennek fájdalmaim amik ilyen esetben szoktak lenni.

Évi


2007. okt. 28. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a tapasztalatom, hogy a nagyon stresszes időszakok általában megbolygatják a ciklusomat. sztem lehet ez az oka. de ha többször előfordul, menj vele nőgyógyászhoz!
2007. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
így igaz, a stressz megzavarhatja a dolgok menetét- ha rendesen jön meg a következö alkalommal, akkor semmi gond:)-nyugi és várj...
2007. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!