Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy nem menstruál...

Mitől lehet hogy nem menstruálok ha szűz vagyok még?

Figyelt kérdés

15éves vagyok. 3éve menstruállok, és eddig mindig viszonylag pontos volt.most 2hónapja is menstruáltam de csak 2napig. és utanna meg néha jött de csak nagyon kevés. Szűz vagyok szóval ilyen mint terhesség biztos hogy nem lehet. Azt mondták hogy lehet a stressztől de én nem éreztem azt hogy stersszes lennék. Most pedig pár nap és menstruálnom kéne. Félek hogy nem fogok. Mitől lehet hogy nem menstruálok??

Előre köszönöm a válaszokat. Normális válaszokat szeretnek:)


2014. dec. 26. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


15 évesen még teljesen OK, ha néha csinál ilyen furcsákat a mensid, de azért érthető, ha aggódsz. Anyukáddal beszéltél erről? Még légy türelemmel pár napig, ha megint nem jön meg, akkor elmehettek nőgyógyászhoz. Egyedül vagy egy barátnőddel is elmehetsz, és ha van a környéken gyereknőgyógyászat, oda is mehettek. Valószínűleg időpontot kell megbeszélni a nőgyógyászaton. Ha addigra megjön mégis, akkor telefonálni kell, hogy így elmenj-e. Azt, hogy hogyan öltözz, hogyan készülj a vizsgálatra, majd anyukád elmondja, ő már biztos sokszor volt.

2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele erről.

de még nem akarok rögtön nőgyógyászhoz menni.

már annyira izgulok hogy jojjon mar meg hogy ezert nem fog.de nem tudok masra gondolni:) csak féltem az egeszsegem:)

2014. dec. 26. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy sovány? Rendesen táplálkozol? Húst, májat egyél!
2014. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50kilo korul lehetek:D keves hust eszek. nem rajongok erte. a majat is utalom. allitolag fogytam de en csak azt vettem magamon eszre hogy hiztam. :) de kiemelem hogy menstrualtam de csak ket napig es utanna meg nehanyszor nagyon kicsiket:)
2014. dec. 26. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis kell nőgyógyászoz menned!

Teljesen normális dolog ez még a korodban, akár hónapok is kimaradhatnak (nekem pl. 5 hónap maradt ki és az is normális volt.).

2014. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ennyi idősen nekem is össze vissza jött meg. aztán egyre pontosabb lett, a végén beállt 28napra.

de van akinek sosem áll be.

2014. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)))

akkor maradjak nyugogt es ne menjek el nogyogyaszhoz??

2014. dec. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!