Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, és ki szeretné...

13 éves vagyok, és ki szeretném próbálni a tampont. De ugye nem veszi el a szüzességet? Fáj? Kellemetlen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nem veszi el...nem fáj...csak mondjuk ajánlom hogy pl.:OB minit vegyél...lehet kicsit előszőr ilyen fura érzés lesz,de meg lehet szokni:DDD
2010. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Istenem, tisztázzuk újra. Szűzhártyádat kiszakítjHATJA, de mivel alapból van rajt egy rés ez sem biztos. De a szüzességedet csak akkor veszted el, ha lefekszel egy fiúval. A kettőnek semmi köze egymáshoz, a szűzhártya akár intenzív sportolás közben is kiszakadhat. Amúgy ha jól rakod fel a tampont, akkor se nem kellemetlen, se nem fáj.
2010. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem veszi el, nyugi, azt majd a barátod... ;) Első hozzászólónak igaza van, először próbálkozz minitamponnal, azzal biztos nem lesz semmi baj :)
2010. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Uzletben 2 cseppes Obét kérj. :)

Igen kicsit fura,de meg lehet szokni. :)

2010. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam olyan mini ob-val, és nagyon szúrt meg fájt, és nem tudtam tovább nyomni. Sokszor próbálkoztam, tudom, hogy el kell lazulni, lehet azzal volt a baj, de nagyon izgultam. Majd holnap megpróbálom mégegyszer tudtok adni tanácsokat?
2010. febr. 3. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen volt most vagyok 14/l és 13 éves koromban próbáltam ki elég furaa vot :| :D
2010. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem veszi el, én is tampont használok.Mikor elkezdtem használni szűz voltam.
2010. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a fentiektől eltérő a tapasztalatom, én nem tudtam tampont használni amíg szűz voltam, nem tudtam eléggé felvezetni, mert fájt. Szerintem lehet anatómiai különbség az oka, a szűzhártya nem mindenkinél ugyanolyan.
2010. febr. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En is 13 evesen kedzdtem el hasznalni,de normal meretu tamponnal kezdtem.nekem abszolut nem fajt,szerintem akkor nem fog annyira fajni,mikor eros a verzes..:)
2010. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
tamponmániások............
2010. febr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!