Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan egy éve vagyok már...

Lassan egy éve vagyok már pánikbeteg és szorongok is, . Állandóan bedobog a szívem és ez miatt azt hiszem már hogy szívbeteg vagyok. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A szívem miatt pánikolok folyton. A háziorvosom is azt mondta hogy az ídegességtól dobog be a szívem.Szívbeteg vagyok vagy nem?

2014. dec. 28. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani, csak ezt tudom tanácsolni, hogy menj el dokihoz és kérd ezt a vizsgálatot amit írtam. A pániktól is gondolom lehet ilyen. Szedjél addig is Panangint napi 3x1-et. Ezzel nem tudsz ártani magadnak és segíti a szív munkáját, ez egy vitamin.
2014. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, ameddig doki nem látott ne szedjél semmit, én már minden variációval találkoztam, olyan pánikbeteggel, akinek volt minimális szívproblémája, de nem kellett gyógyszert szednie, olyannal is, aki tuti biztos volt benne, hogy pánikbeteg és nem az volt, hanem szívbeteg. Kérj a házidokidtól beutalót a kardiológiára, ott ki fogják mutatni ha valami gond van. A lényeg, hogy mindkettő fennálhat egyszerre és ezt vizsgálatok nélkül nem lehet kideríteni. Ugyanakkor egy pánikbetegnél alap, hogy erre a tünetre panaszkodik, tehát nagy valószínűséggel a pániktól érzed azt, hogy baj van.
2014. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!