Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki? Augusztusban 6 napot...

Valaki? Augusztusban 6 napot késett Szeptemberben 9 napot késett Októberben 2,5 hetet késett (tehát az a novemberi volt már) Novemberi, ami már decemberre csúszott VOLNA,4 hete és 2 napja késik, azaz a december is kimaradt.

Figyelt kérdés

Van, hogy akár 1 hétig is szörnyű hányingerem van folyamatosan, és semmi sem csillapítja, maximum csak enyhíti fél órára.


(Tudom, nőgyógyász, DE nagyon 'tartok tőlük', bár melyik nő nem?)



2015. jan. 1. 15:41
 1/2 anonim válasza:

Nekem világ életemben ilyen volt, mint most neked. Egy csomó nőgyógyászt megjártam államit és fizetőst is, de semmi eredménye nem lett. Egy csomó minden befolyásolhatja: vitaminok kiürülése-hormonrendszeren tud borítani, súlynövekedés, vizsgaidőszak...

A hányinger aggasztóbb. 1 hétig hányingered van folyamatosan és nem mentél dokihoz? (terhesség esetleg?)

2015. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hányinger is ugyanekkor kezdődött. Csak nem vagyok terhes! :) Mondjuk egy régebbi műtétem után esélyes a méhen kívüli, akkor megjöhetne amellett is, de nem hiszem, hogy az lennék, már látszana. Plusz múlt hónapban csináltam egy tesztet, mikor már 2,5 hetet késett, az negatív volt. Ha továbbra is így folytatódik, muszáj lesz az orvos, mert így nem zavarna annyira, csak hogy már 11 hónapja próbálkozunk a párommal, szeretnénk már kis családot :)
2015. jan. 1. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!