Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám volt van, vagyis...

Hüvelygombám volt van, vagyis ünnepek alatt jött ki, orvos nincs. Vettem prevaryl hüvelykupot. Ma fogom a 3. -ik kupot használlni, de semmi jele a mulásnak. Mit csinálljak? Lehet hogy a kuptol nem mulik?

Figyelt kérdés
nemtudom holnap van e orvos,vagycsak hétfön.addig mit csinálljak.márcsak 1 kupom van.ugyanugy viszket,csip,turos folyás.menzeszem sem jön meg.mult honapban is volt gombásodásom,lehet kisem kezelt rendesen.csak mért nem mulik a kuptol?

2015. jan. 1. 18:14
 1/3 anonim válasza:

Amikor nekem volt akkor én 3. után be is fejeztem és utána már csak kenőcsöt használtam

Biztos, hogy nem a kúptól nem múlik el

Nekem se volt semmi jele a mulásnak de utána pár nap múlva már kezdett elmúlni

2015. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
végülis 1 kupom még van.remélem holnap van orvos,ha nem hétföig valahogy végigszenvedem.menzeszem ezmiatt késik már 7 napot.
2015. jan. 1. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az első 3 napban nekem sem javult, aztán egyszercsak hirtelen elmúlt, szóval még simán lehet, hogy használni fog a kúp. Ha mégsem, akkor én a Canesten combit ajánlanám, krém is, kúp is, de van hüvelytablettája is(bár ez lehet vényköteles). Ezen kívül a glicerin borax is nagyon jó, patikában lehet venni, üveges, átlátszó, olajszerű folyadék, azzal is lehet kenegetni, mert fungicid (gombaölő) hatású. :)

Jobbulást! :)


22N

2015. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!