Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiújulhatott a hüvelygombám,...

Kiújulhatott a hüvelygombám, vagy csak a gyógyszer lehet még mindig?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom Gynoxin hüvelykapszulákat illetve hüvelykrémet írt fel rá, amiket rendesen be is szedtem (néha egy-egy napot talán kihagytam), utána pedig elkezdtem a Vitagyn C-t használni, amit menzesz után egy pár napig teljesen elfelejtettem, utána pedig az összes applikátort elhasználtam. Most viszont újra van egy kis fehér folyásom, nem színes, és nem is kellemetlen szagú. Ez most normális, vagy a krémtől van, vagy esetleg visszatérhetett a hüvelygombám?

2015. jan. 2. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy a Vitagyn C-t már legalább egy hete elhasználtam.
2015. jan. 2. 20:05
 2/6 anonim válasza:
visszatért a gomba
2015. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert ezen kívül semmi jele nincs, nem viszket, nem szagos, és nem is színes.
2015. jan. 2. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, bármitől lehet néha egy kis folyásod. Ha egyéb panaszod nincs, akkor ne foglalkozz vele.
2015. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszod.
2015. jan. 3. 14:08
 6/6 anonim válasza:
Hasznalj intim zuhanyt vissza allitja a ph-d a bakteriumokat pedig kiuzi
2016. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!