Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok, nagyon fáj a...

Menstruálok, nagyon fáj a hasam, ha algopyrint veszek be az jó rá?

Figyelt kérdés
Nem szokott fájni ilyenkor a hasam, és emiatt nem is tartunk itthon ilyen gyogyszereket. Algopyrin van itthon, ha egyet beveszek elmulik?
2015. jan. 5. 16:51
 1/7 anonim válasza:
Az algopyrin szerintem túl erős de az is segít a fájdalmon. Algo flex vagy buscopan sokkal hatásosabb.
2015. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2015. jan. 5. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Aszpirin jobb lenne rá.
2015. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ibuprofin jobb rá. Ezek a gyógyszerek tartalmazzák: [link]

400 mg a normális adag, azt általában 3x lehet beszedni, de kérdezz rá a gyógyszertárban!

2015. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Algoflex M nekem be szokott válni, erősebb fájdalomnál NOSPA+Buscopan. Fontos, hogy a NOSPA görcsoldó, tehát amellé még kell egy fájdalomcsillapító, ez lehet Buscopan, Algoflex Forte vagy bármi hasonló.


De ha annyira durva a hasfájásod, vehetsz a gyógyszertárban egy ilyen por állagú fájdalomcsillapítót, direkt erre, nőgyógyász is fel szokta írni ilyesmire. Gyorsabban hat, mivel por állagú (vízbe kell keverni értelemszerűen) de erőteljesen kábító hatása van:D Mármint ne gondolj rosszra, elfáradsz tőle eléggé

2015. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:)
2015. jan. 5. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
algopyrin+nospa nekem ez jött be én hányok is a fájdalomtól ha nem veszem be időben
2015. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!