Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok rosszul édességek...

Miért vagyok rosszul édességek után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben minden édesség után (főleg csokoládék után)émelygek, hányigerem van, nagyon fáj a hasam. Ez miért van? Elég aggasztó...:S
2010. febr. 5. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a vércukrodat, de lehet az is túl sok gyomorsavat okoz nálad a csokoládé fogyasztása.
2010. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha nem bírod, minek eszed? Én szinte sohasem eszem 16 éves korom óta és nem is hiányzik. Felnőttem nélküle.
2010. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig semmi baj nem volt az édesség-fogyasztásommal, csak az utóbbi hetekben vettem észre ezt a hasi fájdalmat. Azóta kevesebb cukorral iszom a teát és nem sok süteményt eszem (habár édesszájú vagyok), így nem is tör elő ez a "betegség"!
2010. febr. 5. 22:12
 4/5 anonim válasza:
Lehet, ha sok csokoládét, édességet ettél allergiás lettél rájuk. Nem nagy mértékbe, de szerintem egy időre hanyagold az édességeket, és ha nagyon szeretnél valamit nassolni, akkor inkább sós dolgokat válasz. Ha egy hónap múlva is rosszul vagy, mindenképpen menj el orvoshoz, az egészséged nem játék!
2010. febr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Megmértem a vércukrom is, 6.2 (étellel a gyomromban), szóval nem azzal van a baj!

2010. febr. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!