Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pici vérpötty wcpapíron....

Pici vérpötty wcpapíron. Megjött? (első)

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Először is hány éves vagy?? Mióta nő a melled,hol vagy szőrös...ezekre válaszolj és akkor tudok segíteni.. Vagy írj privátba..
2015. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsőre ne hallgass! Semmi köze a mellednek és a szőrösségednek a menstruációhoz. Valószínű hogy egy pedofil pasi van a profil mögött. Ez csak egy kis barna folyás de az is lehet hogy már az első menzeszed. 16/l
2015. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok es képzeld el egy 14 éves lany vagyok.. És számít... Mert ha csak 8 éves akkor nem valószínű hogy megjött neki..lehet barna vag csak ilyen kis egy cseppes ver... Nekem is volt és rá egy évre jött meg..
2015. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy összefüggésbe van a mell növekedésével, és a szőrzettel, ezért rá is kerestem:


9-10 éves kor körül a mellek is növekedésnek indulnak. Ez általában 2 évvel előzi meg az első havi vérzést. A hónalj- és szeméremszőrzet általában az első menstruáció előtt 6 hónappal jelenik meg.


De ettől függetlenül lehet, hogy nálad nem így van, de gondolom délután óta kiderült, hogy mi a helyzet.:)

2015. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok, május óta van szőrzetem és mellem, és feherfolyásom 1 éve.
2015. jan. 9. 19:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Amikor írtam a kérdést, tettem be tisztasagit. Volt rajta halvány barna pötty.
2015. jan. 9. 19:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen akkor megjött.
2015. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem én vagyok a pedofil hanem a második... Mert masok szerint is kapcsolatba van a kettő.. Lehet hogy ez csak ez jel... Hogy majd pár hónap múlva télleg meglesz..
2015. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb ha szólnál anyukádnak?

Nem gáz és ő szerintem jobban tudna segíteni mint mi.

2015. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóltam. De nem túlságosan érdekli
2015. jan. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!