Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl gyakran jön meg a menzesze...

Túl gyakran jön meg a menzeszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. október végétől kezdve 10 naponként jön meg... Forduljak ezzel orvoshoz, vagy ez normális? Ha az, mit lehetne tenni? Mert egy idő után elég idegesítő, hogy jóformán, szinte többször van meg, mint nincs.

2015. jan. 10. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem normális. Ha jól tudom, legalább 21 napos pihenőnek kell lennie kettő között - szóval a 10 biztosan sok. Mindenképpen menj el dokihoz, ahogy csak tudsz, ne halogasd!
2015. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Há hát az túl rövid -

Mindenképpen szakorvos minél hamarabb

2015. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart olyankor?
2015. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok, de már megvan több mint ket éve és eddig nem volt semmi szokatlan... Egyebkent ha megjön, akkor is nagyon sok ideig 5-6 nap az átlag.
2015. jan. 15. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:

az 5-6 nap önmagában még nem probléma. A probléma, ha túl gyakra van meg, vagy az előzőekhez képest valami szokatlat tapasztalsz.

A fentiek alapján még nem mentél el dokihoz, igaz? Pedig az ilyesmivel tényleg nem szabad várni. Nem tudom, voltál-e már nőgyógyásznál, de van kifejezetten tini/gyerek nőgyógyász, ha jól tudom, ilyesminek próbálj utánanézni. Vagy nő orvost keress. Még ha kellemetlen is lehet a szitu, inkább ez, minthogy komolyabb bajod legyen, szerintem.

2015. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!