Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudok Debrecenben úgy...

Hogyan tudok Debrecenben úgy elmenni nőgyógyászhoz, hogyha nem vagyok ottani lakos? Mi ennek a formai menete?

Figyelt kérdés
Nem vagyok Debreceni lakos, viszont az egyetem miatt állandóan ott vagyok. Még soha nem voltam nőgyógyásznál, de úgy érzem ideje lenne elmennem. Hogyan tudom ezt megtenni?

2015. jan. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérsz egy időpontot és elmész. Én sem abba a városba járok, ahol lakom.
2015. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor is ha nem magán rendelésre szeretnék elmenni?
2015. jan. 11. 19:31
 3/5 manó1235 ***** válasza:
Én se magánrendelésre mentem és nem zavartak el:) max megkérdezi mi az oka hogy épp oda mentél? Én megmondtam h az itteni orvosok bunkók. ( Én is Debrecenbe mentem)
2015. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Budapesten tanulok, igaz nem nőgyógyász, de körzeti dokira volt már szükségem. A kerületileg illetékes doki lakcímkártyát kért, hiszen elvileg úgy láthat csak el, ha oda tartozom. A kollégium miatt pedig muszáj ideiglenes lakcímet bejelentenünk, tehát nem volt ebből probléma.

A nőgyógyászoknál nem tudom hogy működik ez, én mindig magándokihoz mentem, ott meg egyértelmű.

Ha más nem, akkor eressz meg egy telefont a kórházi szakrendelésre, hogy hogyan is működik ez.

2015. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. jan. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!