Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó indulatú mell cystáknak...

Jó indulatú mell cystáknak milyen tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy ugye ki lehet tapintani érezhetünk tőle egyéb tüneteket is? Gondolok itt pl. erősebb mell fájdalomra, rossz közérzetre, pms idején erősebb tünetekre, hányingerre, izzadásra, szédülése.

Már voltam orvosnál és fognak kezelni vele, csak elfelejtettem tőle ezt megkérdezni. Két nagyobb cysta van az egyik mellembe.



2015. jan. 12. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora ?
2015. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van tünete
2015. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam csak az uh-n lehet látni
2015. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhán voltam majd a héten kell vissza mennem, hogy leszívják őket belőlem. Egy egy centis és egy két centis. Piszkosul fájnak is. Azért felejtettem el megkérdezni ott, mert annyira izgultam, hogy csak nehogy rák legyen, és úgy megörültem, h nem az, hogy a többi akkor pont eszembe se jutott már.
2015. jan. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!