Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötétlila "kinövés" a külső...

Sötétlila "kinövés" a külső szeméremajkon. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2 napja vettem észre egy lencseformájú fájdalmatlan dudort a külső szeméremajkamon. Ha megnyomom eltűnik és bőrszínű lesz, aztán ahogy visszaáll a bőr, úgy ez a valami is. Alatta a bőrben látszanak erek. Létezik hogy visszér ilyen szabályos lencse formában? 5 hónapja szültem császárral. Segítsetek, félek :(
2010. febr. 7. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem simán megpattan egy hajszálér. Valószínűleg pár nap múlva elmúlik magától. Ha mégesem, és nyugtalanít, mutasd meg dokinak. Azért ne nagyon aggódj, szerintem sok nőnek volt már ilyen, többek között nekem is:)

2010. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a segítséget, de szerintem nem megpattant ér :( Mikor megláttam azt hittem kullancs. Tök úgy néz ki. A megpattant ér nem lehet hólyag, lencse formájú, nem?

2010. febr. 7. 10:39
 3/4 anonim válasza:
Visszér lehet.Nekem is volt,fájt is ha felálltam,leültem,vagy emeltem.A terhességtől lett nekem is.4740 gr gyereket szűltem farosan.Az orvosom akkor azt tanácsolta,hogy szoros bugyit hordjak,hogy tartsa jobban,esetleg vastagbetét,ha fáj,amúgy idővel elmúlik.
2010. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett vele?
2011. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!