Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájt a hasam és a mellem?

Miért fájt a hasam és a mellem?

Figyelt kérdés

Tesi órán fájt egy kicsit a hasam és a tesitanár le ültettet.Valamelyik nap elmentem az orvoshoz és mondta:

-Holnap(asszem ezt mondta)mennyek vissza vérvételre és vigyek vizeleti mintát.

Hát én vittem.Másnap vissza kellet mennem az eredményért és valami alacsony volt.De amúgy akkor is fájt a hasam!Utána elküldött ultrahangra.Ott nem találtak semmit.Hát mennem kellet suliba de akkor is fájt a hasam.

Volt mikor tesiztem csípet a puncim.Utána meg a mellem nagyon égett.Ennek mi az oka?Ja és nem menstruálok!

12/L


2010. febr. 7. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy gyermek-nőgyógyászhoz, és vidd a leleteidet is. Kérd meg anyukádat, hogy segítsen találni egyet.
2010. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt,hogy elmentem pisilni(a bugyimon volt betét)és sárga meg furcsa szaga van.
2010. febr. 7. 14:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat mindenkitől aki válaszolt!
2010. febr. 7. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen az lenne a legbiztosabb, ha anyuddal keresnétek dokit. Egyébként ha még nincs vérzésed, lehet, hogy nemsokára megjön és azt érzed talán.
2010. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. febr. 7. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem menstruálsz akkor lehet nemsokára meg fog jönni

De mindenképpen menj el orvoshoz!

2010. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vmi fertőzés is..
2010. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma nagyon fájt a hasam meg pocsékul éreztem magam mikor jöttem haza a sulibol.Anyukám azt mondta,hogy mennyek el az orvoshoz mikor jövök haza.
2010. febr. 8. 12:36
 9/9 anonim válasza:
Már gondolom megjött!! És biztos azért fájt a hasad meg mindened! Am nekem is így szokott lenni mielőtt megjön!
2011. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!