Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát mi szüntette...

Hüvelygombát mi szüntette meg? Kinek mi segített?

Figyelt kérdés

Fél éve tart már, hogy nem tudok megszabadulni tőle, sok mindent kipróbáltam, lehet hogy orvost is kéne váltanom.

kezd elegem lenni ebből a folytonos orvoshoz járkálásból



2015. jan. 21. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Fél éve folyamatosan? Vagy visszatérő?

A doki írt már szájon át szedendő készítményt (mycosist vagy dermyc lényeg flukonazol hatóanygagú készítmény)? ha ezt még meg sem próbálta érdemes váltani

Egyébként a canesten kombi jó de gondolom azon már túlvagy.

Ami szerintem nagyon jó: jódos colpo cleaner (hüvelyöblítés) illetve a Betadin hüvelykúp is (ez utóbbi nagyon könnyen kifolyik és intim betét javasolt mellé, mert nyomot hagyhat a fehérneműn).

Betadint én nem használtam soha 7 napig sztem kevesebb ideig is elég.

Ha már nincs gomba ajánlatos visszapótolni a hüvelyflórát pl gynophilus-szal, de a multigyn sem rossz viszont az marha drága.

A fehérnemű viselésre ügyelni lehetőleg pamut és ne tanga legyen.

Intim lemosó: lactacid femina na ezt felejtsd el nekem szárított és talán könyebben kiújult a gomba, ami nekem bevált: Nivea abból mind jó (kivéve ha érzékeny vagy a kamillára akkor nyilván a kamillásat ne)

2015. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Candida diéta segített. Ha nem ennyire kiterjedt/erőteljes a probléma, akkor csak fokhagyma-grapefruitmag kivonat-probiotikum kúra.
2015. jan. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!