Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 36. napja (jan.4. -én) jött...

36. napja (jan.4. -én) jött meg előző hónapban a menstruációm. Most 1 hete, febr.2-án kellett volna megjönnie. Miért késhet? Mivel lehet esetleg meggyorsítani? Van okom aggódni? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Még február 4-5 is belefért volna. De semmi. Sőt még nem is érzem úgy, mint ha meg akarna jönni. Kezdek nagyon parázni! Párommal együtt voltunk nem egyszer ebben a hónapban (is), de mindig rettentően ügyeltünk a védekezésre(óvszer), nem szakadt ki.. Annyira félek, hogy mégis valami baleset történt. Mennyi idő az amikor már tényleg aggódjak? (már most szétcsap az ideg..) Terhességi tesztet se merek venni, mert rettegek h pozitívat fog mutatni.. Egyébként az mennyi idő után mutat biztosat? Légyszi normálisan
2010. febr. 8. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én két hét kimaradás után vettem tesztcsíkot, és halálra kiidegeltem magamat, és képzeld negatív lett, másnap megjött. Még ne parázz ennyire, Sok minden befolyásolhatja a késést, nem feltétlen terhesség.
2010. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Elvileg az együttlétetek után 2 héttel kb már mutat biztosat a teszt,ebben az esetben már akkor amikor meg kellett volna jönnie a mensidnek.bár ha védekeztetek nem tartom valószínűneg hogy baj lenne,sőt valószínűleg pont az ideg miatt késik.Nekem volt olyan is hogy annyira bemeséltem magamnak hogy terhes vagyok,hogy a terhesség jelei is jelentkeztek nálam...A legokosabb megoldás ha megveszed a tesztet,majd annak megfelelően cselekszel utána.
2010. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, velem is ez lesz, mint veletek. Eddig nem idegeskedtem, igazából ma kezdtem el "megőrülni", amikor felkeltem ez volt az első gondolatom, h miért nem jön még meg. Eddig "nem foglalkoztam vele", gondoltam majd megjön.. De idegesít, h abszolút nem is érzem, hogy meg akarna jönni, pedig máskor 1 héttel előre érezni szoktam. Amúgy az az érdekes, hogy 1 hete (amikor meg kellett volna jönnie) 1-2 napig eléggé görcsöltem és megesküdtem volna, h meg is fog jönni.. de azóta se semmi. Óvszerrel védekezés során (úgy hogy nem szakad ki a gumi meg semmi) mennyi mégis az esélye, hogy mégis történik baj? egyáltalán lehet? már nem tudok semmit.. :(
2010. febr. 8. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
áztasd be a lábad forró, jó sós vízbe! én egy lavór forró vízbe fél zacskó sót szórok és jó sokáig áztatom. ettől tuti megjön. (hacsak nincs tényleg gáz) vegyél tesztet mindenképp!
2010. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
erről még nem hallottam. ez komolyan segíthet, ha nincs baj? 100%? én eddig csak arról hallottam h forró vízben kell ülni.. azt megcsináltam.
2010. febr. 8. 10:11
 6/12 anonim válasza:

Azt hiszem sorstársak vagyunk, én ugyanígy vagyok most. Nekem febr. elején kellett volna megjönnie,de semmi,pedig mi is mindig védekezünk óvszerrel, és még soha nem szakadt ki. Én már aludni sem tudok az idegességtől :S. Próbáltam a forró vizes fürdőt,de semmi.És én sem merek tesztet venni. Csak várok és várok, hátha...Amúgy nekem azt mondták, hogy a stressztől és még számos más dologtól csúszhat. Én ezzel nyugtatom magam.

Én szorítok neked, hogy ne legyen "baj".

19/L

2010. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia!

De én még nem is stresszeltem mostanában. Még ha múlt hónapban késett volna, akkor a stresszre tudtam volna fogni, mert akkor voltak gondjaim, de most semmi.. Most már idegeskedem -de ahogy írtam már-, ma reggeltől foglalkozom jobban vele.. De te se érzed úgy, mint ha meg akarna jönni? Neked is alapból nagyon pontos a ciklusod? Mert nekem az első vérzésemtől kezdve halálpontosan beállt. Ezért is aggódom. Forró fürdő nekem se segített, de lehet h megpróbálom újra.

2010. febr. 8. 11:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok neked, hogy ne legyen baj! és köszi a választ:)
2010. febr. 8. 11:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig vegyetek tesztet, mert totál halálba fogjátok idegelni magatokat talán a semmiért. Jobb a bármilyen válasz a bizonytalannál! Várjatok még pár napot, addig próbáljatok meg lazítani, nyugodni, forró fürdők, relax, és ha akkor se jön meg, akkor teszt. Csak azután tessék rémképeket látni (vagy nem látni)...
2010. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már nem kell tesztelni, tegnap éjjel megjött! Úgy örültem neki, mint még soha :) Nem fogom soha de soha többé szidni a menstruációt, hogy mennyire utálom:D Szeretni kell :D hehe
2010. febr. 9. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!