Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki járt már ugy hogy a menzesz...

Ki járt már ugy hogy a menzesze késett 3napot és megjött a 3. késési napon este de barna volt azt egykicsit élénk piros? Masnap pedig sötét bordó es barna de nincs folyamat? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi lehet ez lehet hogy terhes lennék?
2015. jan. 24. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Legeloszor is vegyel egy terhessegi tesztet!

Es a helyedben en elmennek az orvoshoz is, mielobb. A rendellenes verzesnek lehet oka esetleges terhesseg (vagy eppen mar veteles is), de sokminden mas is. Egy biztos, ok nelkul nem borul fel a ciklus, es nem rendellenes a verzes. Szoval szerintem irany az orvos.

2015. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tesztet még nem vettem,tegnap volt a negyedik nap és akkor délután elkezdtem vérezni rendesen....ma meg már semmi... Én is ugy gondolom egy teszt és dokii de a tesztet reggel kell csinálni? A vetélést azt éreztem volna nem? Az akor fájt volna?
2015. jan. 26. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, elozo vagyok. Nem feltetlenul faj meg ebben a terhessegi korban. Nagyon sok terhesseg vegzodik ilyen korai vetelessel, a nok altalaban csak egy kisse szokatlan, illetve erosebb verzest tapasztalnak. Ilyenkor a termeszet meg a mindent v semmit elven mukodik.

Viszont lehet egy csomo mas oka is a rendellenes verzesnek, nemcsak a veteles. Egy artatlan kis hormonalis ingadozastol kezdve akar sulyos allapotot is jelezhet, ezert menj mindenkepp orvoshoz. Es mielobb.

2015. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, a mai erzekeny teszteket mar nem kell reggel elvegezni, de akkor a legbiztosabb, mert a reggeli vizeletben a legmagasabb a hcg hormon koncentracioja. Normal terhessegben a hcg mennyisege ket-haromnaponta duplazodik, mehenkivulinel hamarabb es gyorsabban (mert hamarabb, mar a petevezetoben tortenik a beagyazodas). Az eredeti ciklusodnak ez mar akkor legalabb az otodik napja, szoval elvileg a teszt mar ki kell, hogy mutassa - hacsak nem tolodott el vmi miatt a ciklusod, es amiatt kesett. Ennek is lehet teljesen artatlan oka, de komolyabb is, ugyhogy a biztos az a doki. Ultrahangos vizsgalattal! Olyanhoz ne menj, akinek nincs UH-ja.

Minden jot kivanok.

2015. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg egy gondolat: jo, ha mindig van otthon 1-2 terhessegi teszt, es idonkent tesztelsz csak ugy egyet, mert a termeszet eleg kulonos dolgokat tud produkalni :). Meg ha gondosan feljegyzed a ciklusod, es meg is jon, es nem szamitasz ra, akkor is becsuszhat egy baba. Tapasztalatbol beszelek :).
2015. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!