Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van az, hogyha önkielégít...

Mért van az, hogyha önkielégítek, minden jól halad, de mikor végre jönne a "robbanás", elmarad, vagy csak kicsi lesz mintha elfolytaná valami?

Figyelt kérdés

Írhattam volna a sex kategóriába is, de talán itt jobban tudtok segíteni.

Már egy ideje nem sikerül úgy, mint régebben, ha a barátom csinálja akkor sem.


2010. febr. 8. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem tudod magad teljesen elengedni, vagy nem tudsz eléggé az orgazmusra koncentrálni. Érdekes dolog, de ezt is meg kell "tanulni".
2010. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordult már. Történt valami az életedben, változás, hely, vagy nem tudsz ellazulni. ezek is lehetnek okozói. Vagy hirtelen másra figyelsz.
2010. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen volt, amikor "rendesen" sikerült, szóval ez már nem tanulás kérdése. Lehet, hogy nem lazulok el eléggé, fáradt vagyok, fogalmam sincs... De annyira rossz, elötte teljesen jó, aztán mintha "levágnák" a végét, és elmarad a legjobb rész...
2010. febr. 8. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már a Kegel-gyakorlatokkal? Napi 15 perc edzés, és pár hét múlva erősödni és hosszabbodni fognak az orgazmusaid. Javasoltam már itt egy lánynak, és egy idő után vissza is írt, hogy hatott! :-)
2010. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!