Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezek utan lehetek...

Szerintetek ezek utan lehetek terhes?

Figyelt kérdés

dec.30an voltam eloszor egyutt a baratommal, ra 3napra megjott a menzeszem igaz nem tartott sokaig max. 3napig, de allagra megegyezett az elozoekhez. Viszont a biztonsag kedveert teszteltem egyet (mivel az elovalladektol is lehet teherbeesni) 10 nap mulva (jan9en) negativ lett. Aztan par napra ra megint teszteltem (jan15en) ez is negativ lett. 2het mult azota el. Ma kell megjonnie de egyenlore nem jott meg, ma reggel is csinaltam egy tesztet az is negativ lett. Akkor szerintetek ennyi negativ teszt utan is lehetek terhes? Ezt a jo par hetet elegge stresszesen eltem meg, folyton izgultam. Emiatt hogy sokat stresszeltem keshet a menzeszem? Es ha tovabbra se jon meg akkor mikor teszteljek ujra?

koszi elore is a valaszokat.


2015. jan. 29. 06:10
 1/10 vani2010 válasza:
Szerintem nem vagy terhes!Èn pont igy voltam ebben a honaban én 4tesztet csinàltam és negativ volt tegnap volta dokinàl és megerösitet!Nekem van helyete méhszájsebem és egy gombás fertözésem!Ha nem jön meg inkàbb orvoshoz menjél!
2015. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont 2hettel ezelott voltam nogyogyasznal, vett kenetet rakszuresre, tegnap erdeklodtem es negativ lett az eredmeny, es a folyasom is rendben van. Ha terhes lettem volna akkor azt mar megtudta volna allapitani 2hettel ezelott a vizsgalaton?
2015. jan. 29. 07:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Az orvos két héttel ezelőtt a vizsgálaton nem tudta volna megállapítani, csak vérvételből, ami ugyanazt a HCG hormont mutatja ki vérből, amit az otthoni tesztek vizeletből.


Ha dec. 30-án, vagy pár nappal később fogant volna egy baba (a spermiumok életképesek lehetnek akár 3 napig is a petevezetékben, számukra optimális körölmények között, így ez lehetséges, ha a szeretkezés után pár nappal történik az ovuláció), akkor a teszt már kimutatná, ha az előírásoknak megfelelően csinálod.


A kérdés az, hogy csak akkor szeretkeztetek, vagy azóta is.


Ha ennyire izgulsz egy esetleges nem kívánt terhesség miatt, már magában az is lehet annyi stressz, hogy pár nap késést okoz.


Az előváladéktól valóban teherbe lehet esni, mert tartalmazhat életképes spermiumokat (így fogant a legjobb barátnőm kislánya is, meg jónéhányszor leírták ezen a fórumon férfiak és nők egyaránt, hogy az ő gyerekük is), szóval ha fontos, hogy ne legyél terhes, akkor a megszakított közösülés nem biztonságos védekezés.

2015. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azota nem voltunk egyutt.

A tesztet rendesen,ahogy le van irva ugy csinaltam.

Hat ezekben a hetekben nagyon stresszeltem, izgultam. Koszonom a valaszodat

Remelem meg fog jonni

2015. jan. 29. 09:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazabol kiszamoltam, ha akkor dec30an fogant volna akkor mar kimutatta volna a teszt, de ma reggel is negativ lett.
2015. jan. 29. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz terhes.
2015. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vani2010 válasza:
Nem vagy terhes!Ne stresszelj!
2015. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszaitokat:)
2015. jan. 29. 14:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat:)
2015. jan. 29. 14:28
 10/10 vani2010 válasza:
:-)
2015. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!