Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket, faj es eg,...

Nagyon viszket, faj es eg, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egyutt voltam a baratommal es szerintem nem tiszta kezzel nyult hozzam. Most nagyon viszket, eg es faj odalent, raadasul eleg piros is. Valoszinuleg el kell mennem orvoshoz, de ezzel nem lehetne valamit itthon kezdeni? Felek az orvosoktol, es meg sosem voltam egyedul nogyogyasznal... Segitsetek kerlek, mit tehetnek!!!! 18/L

2015. febr. 3. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Fölösleges félned tőle. Ha valami bajod lesz, az sokkal rosszabb érzés lesz, mint amit ő tehet veled. Csak segít rajtad, menj el ha nem érzed jól magad.
2015. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem mondhatom, hogy ne menj, de ha kifogást keresel, akkor intim fürdő. ha nincs folyás, akkor ki van dörzsölve. Intim fürdő, pihentetés. F
2015. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Turos allagu folyasom van, es nagyon viszket, nem tudom hogy csillapitsam... De mar nem birok magammal, holnap elmegyek dokihoz... Koszonom :)
2015. febr. 4. 00:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen Canestent kell venni?
2015. febr. 4. 07:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez gomba lesz..

Canesten combi 3 nap alatt helyreteszi.

2015. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzést kaptál, amíg a nőgyógyász nem ír fel antibiotikumot, és be nem szeded addig érezni fogod ezt a csípős, égető érzést. Uszodában is el lehet kapni ilyet.
2015. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gomba ez.

Canesten combi segítene, 3-4 nap alatt teljesen elmúlik.

2015. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2015. febr. 4. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia meggyógyultál?
2015. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!