Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után jelentkező,...

Menstruáció után jelentkező, szúró petefészek-fájdalom mire utalhat?

Figyelt kérdés
Az előző vérzésemet követő első nap hajnalban borzasztó fájdalomra ébredtem, kb. félpercig erős szúró fájdalmat éreztem a jobb petefészkemben. Pár nappal alhasi, égő fájdalom is jelentkezett. Elmentem a nőgyógyászhoz, aki méhgyulladást állapított meg nálam. Antibiotikumot írt fel, aminek hatására 3 napon belül megszűntek a tüneteim. Időközben új fogamzásgátlót is kezdtem szedni. Ezt követően újra megjött a havi vérzésem, s néha ismét éreztem az égő fájdalmat. Miután elmúlt, első nap ismét előjött a petefészek-fájdalmam. Annyi különbséggel, hogy néha-néha szúr, de nem múlik el, nem úgy, mint 1 hónappal ezelőtt. Gyógyteák, fájdalomcsillapító hatására sem szűnik. Természetesen pár napon belül felkeresem a nőgyógyászomat, de nagyon aggódom. Utalhat ez bármi komoly gondra, tapasztalt már valaki ehhez hasonlót? Nincs felfázásom, lázam sem, tehát a petefészek-gyulladást nem tartom valószínűnek. Lehet ez ciszta akkor? (Kb. 2 évvel ezelőtt volt, de kicsi, és magától felszívódott, azóta nem is volt ilyen panaszom)
2015. febr. 6. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!