Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libidó csökkenés. De ennyire?

Libidó csökkenés. De ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 8 hónapja szedem a Lindynette 20-at, és néha-néha előfordult, hogy nem kívántam a szexet, de azt hittem, csak a fáradtság miatt. Az utóbbi pár hétben viszont mintha tiltakozna ellene a szervezetem. Nagyon rosszul érzem magam, nem tudom megmagyarázni, hogy miért lehet.. Igazából azt sem tudom leírni, hogy mit érzek ilyenkor, csak kb. annyit, hogy "NEM!"..

Nagyon ki vagyok készülve miatta, a barátomat is rosszul érinti.. mondtam neki, hogy emiatt lehet, mert vele semmi baj! Nagyon szeretem, mindent megtennék érte, és nagyon kívánom, de amikor már szeretkeznénk akkor meghátrálok. :( Nem szeretném, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk.

Kétségbe vagyok esve, nem akarom Őt elveszíteni..

Írattam a dokival emiatt másik gyógyszert, de a régit még végig kell szednem sajnos, és kb. a negyedénél tartok. Remélem a másiknak nem lesz ilyen hatása.:( (egyébként az új a Samba) De mi van, ha annak is?:(

Tudom, hogy csökkenhet a libidó a fog.gátlók miatt, na de ennyire?? Tapasztalt már valaki ilyet?

Borzasztó!!:( Kétségbe vagyok esve!


2010. febr. 10. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lindynette 20-al nem volt gondom, a libidó viszont úgy ingadozik, akár a hangulat. Azt javaslom, próbáld meg függetleníteni a problémát a bogyóktól. Olykor egy-két csepp párnára csepegtetett jázminolaj, egzotikus illatú füstölő és társaik többet segítenek, mint az új fogamzásgátló. Remélem, tudtam segíteni, sok sikert :)
2010. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!