Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampax tampon jó márka?

A tampax tampon jó márka?

Figyelt kérdés
Vagy milyen olcsóbb tamponokat tudtok ami jó is?
2015. febr. 7. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé népszerű de nekem nem jött be sajnos. Nagyon szűk és rövid a hüvelyem és csak a nagyon kicsi mini tampont tudom fájdalom nélkül feltenni. Ob-t használok, mert az rövid, keskeny. A tampax és a többi, amit eddig kipróbáltam, sajnos kb. 3x akkora még mini méretben is és nem megy fel.


Amúgy a naturella tamponokat hallottam még, hogy nem olyan drága és jó minőségű de nekem az is nagy volt, így kipróbálni nem tudtam.


24/L

2015. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahány ember ,annyi tampon.valakinek bejön ,valakinek nem jó-
2015. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, mert műanyag applikátoros és iszonyú könnyű felhelyezni akkor is, ha már nem erős a vérzés.

Hosszában nagyobb, nem széltében, mint a többi tampon. Illetve hosszába tágul.

Nagyon higiénikus, könnyű.

2015. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, sokkal könnyebb felhelyezni mint az ujjaddal, és nekem szinte soha nem ázik át, vagy csak minimálisan, az ob viszont sokszor átázott.
2017. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!