Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon egészségtelen az ilyen...

Nagyon egészségtelen az ilyen inyekció? Bővebben lent

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, júniusban megyünk nyaralni tengerpartra, és pont akkora jön meg a menzeszem (ha nem késik vagy ilyesmi ami eddig nem fordult elő). Nem szeretném végigszenvedni, mert először fogom látni a tengert. Akarok egy inekciót ami késlelteti a menzeszemet pár héttel. Nagyon káros ?

2015. febr. 8. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan?
2015. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol olvastal ilyen marhasagot,de ezt surgossen felejtsd el! Olyan injekcio nem letezik! Nem tudom kitol hallottal rola, de nagy ba.romsagot mondott. Ha beszelsz rola az orvosnak akkor jol ki fog rohogni!


Ha pont akkor jon meg azt semkell vegigszenvedni, vegyel tampont, gyakorold be a hasznalatat es eszre se veszed, hogy megvan.

32/L

2015. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen


INJEKCIÓ


Június még mesze van, van lehetőséged irányitani.. Forró vizes fürdő, van akinek a citrom vagy fahéj segít...stb pár napot minden hónapban tolsz és ok lesz..

Olvass utána és válaszd ki valamelyik módszert..de egyik sem 100%

2015. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van rá gyógyszer, ami késlelteti a menzeszt, de NEM 14 évesnek! Durva beavatkozás a hormonrendszerbe, amire semmi szükséged nincs! Más is menstruál, tessék ezt elfogadni, hogy az életed része. Más is felnőtt így, járt nyaralni, táborba stb.

Ha olimpiára készülnél, akkor lenne elfogadható, hogy tolnád a menzeszt.

2015. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha letezne ilyen a no nem havonta vereznenek, hanem amikor akarnak....
2015. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!