Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek? Baj lehet?

Mitől vérezhetek? Baj lehet?

Figyelt kérdés

Bocsánat h így fogalmazok de 2-3 napja miután kakilok véres a wc papír.nem nagyon csak pár csepp. a hüvelyemnél néha meg a lyuknál.kis csepp vérek.nem folyik csak olyan lesz a papír

aggódom.vajon mitől lehet? nem fáj csak néha csíp


2010. febr. 10. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de lehet egy enyhe fertőzés, felfázás. Elgyengült a külső szövet és vérzik. (Esetlen nem borotválod és azért? :))
2010. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, csak kisebesedés, esetleg aranyér (?) (bben nem vagyok teljesen biztos) Ilyen már nekem is volt (24/L), elmúlt magától. Attól alakul ki, ha sokat jársz WC-re. Pár nap alatt múlt el. Ha nem múlik magától, akkor asszem van rá kenőcs, patikában kérdezz utána. Rengeteg embernek van, nem kell szégyellni. Tuti tud valaki okosabbat, én csak a személyes tapasztalatot írtam le.
2010. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha kemény a székleted, akkor lehet attól is, hogy bereped a végbélnyílás. székletlazító szedését javasolnám, amennyiben ez a probléma. szűztea-kapszula, vagy egyéb, vény nélkül kapható székletlazítók.


ha a hüvelyednél is tapasztalsz vérzést, az más dolog, nőgyógyászati vizsgálatot tudnék javasolni.

2010. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos dolog hogy milyen vért látsz, mert ha világos friss vér akkor valószinuleg végbél irritácio ami nem nagy gond, de ha sotétebb alvadt vért fedeztél fel, az azt jelenti hogy bentebb a béltraktusban vérzel és az már komolyabb;)
2010. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!