Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik az abortusz,...

Hogyan zajlik az abortusz, mennyi ideig tart, elaltatnak? Akkor vagy utánna van fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

felületes altatásban zajlik a műtét.

kapsz elötte lévő éjjel egy méhszáj tágítót. Műtét pedig vákumos módszerrel zajlik, ami azért barátibb a régi kaparós módszernél, mert sokkal kevesebb az esélye annak, hogy megsérül a méhfal. Maga az eljárás olyan 20 percet, fé órát vesz igénybe. Utána van egy kelletlen érzés jó egy hétig, meg enyhe vérzés vagy barnázós vérzés, de az normálisnak tekinthető. Vigyázni kell hogy utána egy hétig ne nagyon terheld magad fizikailag.

Kórházi dolgozó

2010. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
nem altatnak, és nem fáj legalábbis fizikailag nem.
2010. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
dehogynem altatnak
2010. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
az elsőn válaszolónak adok igazat, és még annyit hozzátennék, nekünk két éve a suliban a felvilágosító órán olyasmit mondtak, hogy a hüvely tágító valamilyen sós rúd szerűség és elvonja a hüvelyből folyadékot és az nagyon tud fájni :S, ezt csak mondták nekünk, nem tudom hogy ebből mi igaz, most vagyok 11.-es és 9. óta nem volt felvilágosító óra... :)
2010. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok és a hüvelytágító pálcikák vajúdási fájdalmakat idéznek elő, mert tágul tőle a méhszáj. missed ab-om volt sajnos, és azt ugyanúgy végzik
2010. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!