Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Barnás folyás a...

Mi lehet ez? Barnás folyás a tea óta.

Figyelt kérdés

Eddig ilyen fehéres folyásom volt (pontosan arról sem tudtam hogy mi, felfázásra gyanakodtam). 2 hete elkezdtem kamilla teát inni mert ha jól tudom belső gyulladás csökkentő is. 1 hete kb. barnás folyásom van :S

Valaki tudna segíteni hogy mi lehet a baj? Vagy hogy mi ez?

Előre is köszönöm, amúgy 16 éves vagyok.


2010. febr. 10. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak véletlen egybeesés és nem a tea okozza a hirtelen színváltozást, hanem az állapotod. Azt javaslom, menj mielőbb orvoshoz (nőgyógyász), ő megállapítja, hogy mi a bajod és ír gyógyszert rá.

Jobbulást!

2010. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van már mensid ? ha eddig nem volt akkor ez annak a jele :) a fehéres folyás is tök természetes am :)
2010. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

barnás folyás az már nem normális dolog, utalhat gyulladásra, hormonzavarra. én inkább a cickafark teát javasolnám máskor, (olvass utána a hatásairól, amúgy az egyik legjobb tea női dolgokra) de most az Orvos legyen az első a tea helyett. vizsgáljon meg, nehogy valami komolyabb dolog legyen aminek súlyosabb következményei lehetnek a jövőben.

jobbulást :)

2010. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) amúgy igen van már menstruációm.
2010. febr. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!