Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mim fáj és miért?

Most mim fáj és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja olyan furán fáj a két oldalam lent a csípőcsont felett. Hol görcsöl, hol nyilal, de egész nap érzem. A mensesem is késik, de nem vagyok terhes!

Emellett tele vagyok pattanással és hullik a hajam. Elkezdett a körmöm is törni.

Mégis mim fáj és mitől van ez?


Nem itt szeretném meggyógyíttatni magam, csak érdekelne mi lehet ez, amíg el nem jutok szakorvoshoz.


Köszi mindenkinek, aki válaszol!


22L


2010. febr. 10. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, jó kérdés, hogy ez mind összefügg-e, nem hiszem, de lehet. A hajhullás a körömproblémával valószínűleg igen, és talán a pattanásokkal is.


Szoktak egyébként görcseid lenni a menstruáció előtti napokban? Meg tudod határozni, hogy izom fáj vagy valami más?

2010. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet:

-bakteriológiai

-toxikológiai

-urológiai

-vérkép vizsgálattal kiderithető.

2010. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Nem izmom fáj. Olyan,mintha két oldalon a vesém görcsölne, szúrna, fájna, de nem tudom... Még sose volt ilyenem.

Menses előtt nem szokott görcsölni, max a hasam alja fáj elől, de ez két oldalt van... :-(

2010. febr. 11. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt ismerem, nekem menzesz előtt mindig ezvan. nemolyan érzés, mintha így nehéz lenne a derekad? ha igen, akkor megfog jönni a menzeszed. annak a jele. és sztem a pattanások is, mert azokis menzesz előtt szoktak kijönni.
2010. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!