Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati magánrendelésen,...

Nőgyógyászati magánrendelésen, hogy működik az időpontosztás? Több nőt hívnak be ugyanarra az időpontra, na de ilyenkor mitől függ, hogy ki az első? Vagy félóránként hív be új beteget? És ami a legfontosabb, mennyire várakoztatnak meg?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Körülbelül negyed órát vártam, kb tíz perccel az időpontom után hívtak be. A doktornő bocsánatot kért, hogy megvárakoztatott, mondta, hogy akadt valami, amiért alaposabb vizsgálat kellett az előző páciensnél.

Én pedig örültem, hogy ezek szerint foglalkozik a betegeivel, nem rendezi le őket csak úgy, mert jön a következő.

2015. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fél óránként adja nálunk az időpontot az orvos, de mindig csúszik, vagy már eleve késve ér oda. A váróban egymástól meggkérdezzük kinek hányra van időpontja, és az szerint megyünk be. Mikor kijön valaki, akkor az orvos kinéz, és mondja hogy tessék jönni, a következő! Nálunk így megy.
2015. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Negyedóránként vannak az időpontok, de sokszor van, hogy előbb odaérek és általában előbb is behívnak. Nálunk név szerint szokott szólítani mindenkit az asszisztens.
2015. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Asszisztens is van? :O
2015. febr. 10. 20:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Nődokim ad időpontot, de nem.tudja tartani, túlságosan alapos, így mindig elúszik. Sokan már nem is kérünk hozzá időpontot, ez sem segít a helyzeten. Általában sokat kell várni. Este fél héttől fél kilencig tart a rendelése, én általában negyed kilenc után érek oda, így általában nem kell sokat várnom. De nekem jó is így későn, mert van időm haza jönni a munkából, elaltatni a gyerkőcöt.
2015. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Nálunk nincs asszisztens, egyedül van bent az orvos, ő is hív be, de nem név szerint, hanem mondja hogy tessék bejönni, időpont szerint sorban. Sajnos szinte mindig csúszik, legutoljára 17:30 helyett 18:30-kor jutottam be. Kellene már váltanom, (nem csak az időpont gondok miatt) de egyenlőre nem találtam még jobbat a környékünkön.
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. A dokimnak a felesége az asszisztense, aki védőnő egyébként. Engem nem zavar, hogy van, nagyon kedves, segítőkész nő, sokszor van tippje is egy-egy gondra, jó csapatot alkot a férjével. Mondjuk én nem váltanám le a dokimat a várakozás miatt, sokáig kerestem, míg találtam végre olyan dokit, aki ember számba vesz és valóban segíteni akar.
2015. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7. válaszolótól kérdezném: Ott van a felesége is amíg vizsgál?
2015. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

El.van teljesen választva a vizsgálóhelyiség.

Az sztk-ban pont ezt utáltam, hogy ott úgy van kialakítva nálunk, hogyha az ember felfekszik, akkor az asszisztensnek terpeszt be. Nem értem, hogy miért nem lehet legalább egy paravánt betenni, hogy ne lássanak oda. De szerencsére a magánrendelőben nem így van kiakakítva, hanem teljesen külön van.

2015. febr. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk időpontot ad a doki, vagy az asszisztense, és a doki minden vizsgálat után kinéz az ajtón, mondja a következő nevet. Volt, hogy semmit se vártam az időpontomhoz képest, volt úgy hogy 20 percet Nyilván attól függ, kinek a problémája mennyi vizsgálatot igényel. Van egy váró, abból nyílik két szoba, egyik az orvosi szoba, a másikban van az asszisztens. Tehát diszkréten kettesben lehetsz az orvossal. Soha nem hagynám amiatt ott, ha várni kell mondjuk negyed órát az időpontomhoz képest. Örülök, hogy rátaláltam, nagyon elégedett vagyok vele.
2015. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!