Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül a méhszájseb...

Mennyibe kerül a méhszájseb eltávolítása? Mind a hidegkéses, a loop konizáció, és a fagyasztásos verzió is érdekel.

Figyelt kérdés

Aki már túl van rajta, tudna Budapesten ajánlani egy magánklinikát (esetlegesen TB-set, ha minőségileg megfelel), ahol elvégeznék ezt a műtétet?


2 éve van méhszájsebem, amely szex közben kontakt vérzést okoz. Félévente járok citológiai szűrővizsgálatra, eddig mindig negatív volt. Legutóbb 2 hónapja voltam, ahol P1-es eredményem lett. (Ahhoz az orvoshoz, aki a citológiát csinálta, nem tudok elmenni műtétre, mert vidéken rendel, és Budapesten szeretném elvégeztetni a műtétet.)

Elsősorban a fagyasztásos módszerre szavazok, de kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat más eljárásokkal kapcsolatban is. Az árak is érdekelnek.


Köszi 25, L


2015. febr. 11. 12:54
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne nagyon!! Eddig SZTKba jártam vizsgálatokra ahol nem valami kedvesen bántak velem és emlegették a műtétet de csak húzzák halasszák, viszont nem rég voltam magánorvosnál és ha ismét pozitív lesz akkor megműt. Fogalmam sincs kb. mennyibe kerül és kérhetem e Tb támogatással...anyagilag nem a legjobb...
2015. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!