Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje hányingerem van,...

Egy ideje hányingerem van, fogyok és eszméletlenül görcsöl, fáj a hasam. Van valakinek valami ötlete hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
mit jelent az egy ideje? huzamosabb ideig fennálló hasi görcsöket mindenképpen orvosnak kellene megnéznie, nem mindegy, hogy lány vagy-e vagy fiú, nem mindegy, hogy melyik oldalon érzed a fájdalmat, de még az sem, hogy alhasi, vagy bordaközeli területeken.
2015. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolog lehet, ezt az orvos is csak különböző vizsgálatok után tudja megmondani. Ha fogysz is és nagyon görcsölsz, akkor azonnal menj el a háziorvoshoz.

Fekélytől, epe gondokig bármi lehet. szerintem kellene laborvizsgálat, hasi ultrahang és talán még gasztroenetológusi vizsgálat is.

2015. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
arról nem is beszélve, hogy ez a rák egyik fő tünete.
2015. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetvalamilyen ételre érzékenység is, minden szín alatt orvoshoz kell menni mielőbb.
2015. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Nő vagyok egyébként 20 éves. Voltam már teljeskörű vérvételen is aminek kitűnő lett az eredménye. Múlthéten voltam a nőgyógyászomnál is és vetettem egy rákszűrést is,aminek 5hét múlva lesz eredménye. Hasi ultrahangra jövőhónapra kaptam időpontot. Szóval most már tényleg a végére járok hogy mi is lehet ez.
2015. febr. 13. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!