Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisnak számít, ha általáb...

Normálisnak számít, ha általában egy hetet késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már rendszeresnek kellene lennie. Egy ideig az is volt, nagyjából 2 éve esemény utáni tablettát kellett bevennem és azóta megjött minden hónapban, csak nagyjából egy hetet csúszik. Egyszer-kétszer meg sem jött.

Ez a tabletta miatt lehet, vagy esetleg a pajzsmirigyem az oka? Voltam vérvételen a pajzsmirigy miatt és minden rendben volt. Mert alulműködésre gyanakodott az orvosom. Ha nem ez, akkor mi lehet az oka?

Természetesen elmegyek orvoshoz, de mivel meg szokott jönni, csak késve, ezért nem tudom, hogy menjek-e.


2015. febr. 16. 09:52
 1/4 anonim válasza:
szerintem egy hetes csúszás bőven belefér, és nem hiszem hogy a tablettához köze lenne, szerintem szimplán így van peteérésed, persze hosszabb időt is késne menj el nőgyógyászhoz az a biztos. Nekem 3 - 4 havonta jött meg mikor kiderült hogy PCOD-m van
2015. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem probléma.
2015. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2015. febr. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!