Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás? Mitől? Valaki...

Barnás folyás? Mitől? Valaki hasonló tapasztalattal?

Figyelt kérdés

1 éve tablettát szedek,az első időkben sem volt barnás pecsételőm.

Több mint egy hete hüvelygombás lettem,akkor azt kezeltem Betadinnal. Két napja hagytam abba az egy hetes betadine-kúrát,már nem volt panaszom. Erre tegnap és ma is barnás folyásom lett. Nem találok össze függést,hiszen a gombából kikezeltem magam,a fertőzés közben nem szállhatott feljebb és csinálhatott nagyobb kárt.....

Mielőtt jönne valaki a kiokítással,pénteken nincs nőgyógy itt helyben (amúgy is egy paraszt van), és anyuka vagyok,a legkisebbre nincs aki vigyázzon,a rendelésen a csendes babákat sem tűrik,nem hogy egy 2 évest.



#barna folyás #tapasztalat #nőgyógyászati okok
2015. febr. 20. 10:17
 1/1 anonim válasza:

Canesten kombi nem lett volna jobb a kezelésre? Függ attól is, hogy a ciklus mely napán vagy.

Elméletileg a betadin, ha feljebb megy, nem szabadna kárt tennie - használják kontraszt anyagként is, petevezeték átjárhatóságin.

Ha a ciklus vége felé vagy, akár a progi szint is lehet... ha nem, és nem múlik pár nap alatt, csak kellene keresni egy dokit.

2015. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!