Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétszer jött meg egy hét...

Kétszer jött meg egy hét eltéréssel, az is furán. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Megjött időben, de nagyon kicsi mennyiségben, és friss, rózsaszínes pirosas vérzéssel, pár napig tartott... Ez múlt hét hétfőn volt, most csütörtökön pedig megint megjött ugyanúgy, kevés, pirosas rózsaszín. FurcsA volt az első alkalommal is, mert nem múlt el a mellfeszülés, és tovább fájt a hasam is. Most mikor megint megjött, elmúltak. A menzesz azóta is tart.

El fogok menni orvoshoz a jövő héten, csak addigis jó lenne tapsztalatokat hallani.



2015. febr. 21. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nalam ilyen akkor fordult elo, amikor elkezdtem szedni a fogamzasgatlo tablettat. ( elotte nem tapasztaltam ilyesmit, de allitolag tabinal meg normalis)

lehet eselyed a terhessegre? ( egyebkent nem hiszem h az lennel). probalj higgadt maradni, biztosan nincs nagyobb gond. Ez olyasmitol is lehet ugy tudom, hogyha az adott honapban valamiert nem tudnal megtermekenyulni, ezert hamarabb kiloki magabol a felhasznalatlan petet a szervezet.

de inkabb az orvos mondja meg a tutit, mert ez elobbi allitasomban nem vagyok biztos

2015. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer volt nálam ilyen, közti vérzés, gyógyszert írt fel akkor a nőgyógyász.
2015. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!