Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » P2-es rákszűrésből lehet 3...

P2-es rákszűrésből lehet 3 hónap alatt valami rossz?

Figyelt kérdés

Inzulinrezisztenciám van, illetve PCOS gyanúja áll fenn. Október eleje óta közel 20kg-tadtam le életmódváltással és mozgással. Januárban 2x, februárban 1x jelentkezett vérzés együttlét után. Februárban mentem el nődokihoz,egyből, amikor észrevettem, hogy megint vérzek. Megnézett hüvelyi uh-n, nem látott semmit. Szép méhszáj, de méhből vérzek.

Ez a "vérzés" azóta is fennáll, de inkább rózsaszínes a váladék.

Novemberben volt rákszűrés P2-es eredménnyel.



2015. febr. 22. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet,de nem biztos hogy neked is gond van...csak eggyüttlét után vérzel,vagy máskor is?
2015. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én amúgy nem hiszem. A méhnyakrák csak akkor okoz tüneteket,ha nagyon-nagyon előrehaladott. Ha az lenne, februárban már látszódnia kellett volna. Más állhat a háttérben. Csak szex után vérzel?
2015. febr. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami most is van. Ismételten voltam uh-n, nem lát semmi kórosat. A hormonnal nem stimmel valami.
2015. febr. 25. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csinált új rákszűrést??? Lehet, h tényleg hormonális, de akkor miért csak szex után vérzel?
2015. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De. 2 hete levette újra, jövőhéten lesz eredmény. Nem csak szex után véreztem, 1,5 hete vérezgetem.
2015. febr. 27. 06:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sztem tuti valami hormonális dolog lesz
2015. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!