Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérzek megint? Mitől...

Mitől vérzek megint? Mitől jön meg hetente vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ebben a honapban februarban, eddig megjott 6-11kozott napra pontosan, viszont az egesz ciklus alatt annyit vereztem kb egesz vegig mint amennyit egy nap szoktam... 19.en egy pici barnas pirosas foltot fedeztem fel a bugyimon, es ma 22.en pedig olyan mintha megint megjott volna, faj a hasam es tettem be betetet... 18.an voltam nogyogyasznal, azt mondta normalis hogy ebben a havi ciklusomban csak epphogy megjott, 26.an megyek hozza megint, de szeretnem tudni hogy szerintetek ez mennyire normalis, ill. mire szamithatok mikor megyek... 19/l

2015. febr. 22. 21:42
 1/1 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem ez normális mert nekem is volt már ilyen megjött dec. 11-12 felé és utána 31.-án is semmi nem lett belőle mert csak egyszer fordult elő!(Pont szilveszterkor! :()

Semmi baj nincs ezzel szerintem de azért ha mész a nőgyógyászodhoz azért kérdezd meg!

2015. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!