Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalat, hogy kinek...

Tapasztalat, hogy kinek mennyi idő után jött meg betegség után? Egyáltalán késett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy betegség miatt késhet, de ezt a 15 napot már kicsit soknak tartom. Még nem gyógyultam fel teljesen, de állítólag ha vége a betegségemnek, meg kéne jönnie pár napon belül. Ez igaz? Volt már valakinek, hogy betegség miatt késett? Mennyi idő után jött meg?
2010. febr. 13. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult már, hogy egy makacsabb megfázás vagy egyéb betegség miatt 1-2 hetet késett. De ahogy rendbe jöttem, érkezett a mensi is.

(Ha pedig még nagyon fiatal vagy, akkor lehetséges, hogy szimplán még nem állt be normálisan.)

De szóval kérdésedre válaszolva, eddig betegség miatt max 2 hetet késett, és amint felgyógyultam, már meg is jött.

21

2010. febr. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még fiatal vagyok, de már szinte napra pontosan beállt, maximum 2 nap az eltérés.

Jah és köszönöm a választ, akkor ezek szerint igaz , hogy miután felgyógyultam akkora várható.

2010. febr. 13. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!