Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nő használ intim kis...

Minden nő használ intim kis betétet? Nem menzire gondolok.

Figyelt kérdés
csak érdekel,én pl nem érzem jól magam ha nem használok.
2010. febr. 13. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én még elég fiatal vagyok, és még csak most kezdek rászokni, még nagyon furcsa és kényelmetlen is néha, de néha már hiány érzetem van ha nem rakom be. A megoldás nekem a micro fajta betét, mert semmit nem érzek, és pont elég.
2010. febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem érzem jól magam, ha nincs bent a tisztasági betét. Valahogy tisztábbnak érzem magam tőle:)

21

2010. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Végül is, ez logikus, ha egy hajó léket kap, azt a léket is be kell tömni, hogy a hajó jól érezze magát.
2010. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Tisztasági betétre gondolsz,ugye?Én időnként használok csak(mensi előtt,után).Azt hallottam valahol,hogy nem egészséges állandóan használni,főleg az illatosított változatokat.Nekem sokszor jobb érzés,ha nem kell betéteket használnom,bőven elég az,hogy intim betétet használok menzesz alatt.
2010. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jelenleg használok, mivel szőrtelenítem magam.


azt vettem ugyanis észre, hogy ha szőrösen hagyom magam, tudom igénytelen, de akkor nem lesz váladékos a bugyim. gondolom azért, mert a szőrzet felfogja. gusztustalan, de így van.


azt is kitapasztaltam már régóta, hogy ha szőrtelenítek, akkor viszont a váladék elszínezi a bugyit úgy, hogy ki sem jön belőle a folt. tehát már csak ezért is kell a tisztasági betét, legalábbis nálam, nehogy tönkremenjenek a bugyik. persze nem mindig egyforma ez a váladékozás, van mikor szinte nincs is, de inkább nem kockáztatok.


aztán régebben, mikor néha volt vizeletcsepegésem pl. tüsszentésnél, akkor is jó szolgálatot tett, hogy felfogta. azóta már helyrehoztam intimtornával, így ez a veszély nem fenyeget.

2010. febr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészséges állandóan használni. Én szinte sosem használom, örülök, ha nem kell betétet dugdosni a lábam közé...
2010. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!