Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni mellékhatások mikor múlnak el? Menzesz mikor jön meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1,5 évig szedtem a Rezia-t, 2014 októberében hagytam abba, majd megjött a mensim normálisan 1 hónapra rá, azóta (lassan 90 napja) pedig nem jött meg...


Emelett nagyon durván kipattogtam, főleg a homlokomon, halántékomon, hátamon...

Nagyon zavar, a tabletta előtt nem voltam ilyen pattanásos, (csak "normálisan" - mielőtt megjött, kijöttek)


1. Mennyi idő, mire kiürül teljesen a tabi? :(


2. Mennyi idő után számít kritikusnak ha nem jön meg a mensim?


Köszi minden segítséget!


21/L



2015. febr. 24. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyéni. 90 nap már elég sok, ideje dokihoz menni. Csak ne hagyd, hogy megint fogamzásgátlót sózzon rád...
2015. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj orvoshoz. Én 2 évig szedtem folyamatosan, karácsony előtt hagytam abba. Az első menzeszem 25, a következő 24, a mostani pedig 27 napra jott meg. Féltem, hogy osszezavarja a szervezetem teljesen, ha abbahagyom, de szerencsére nem. A lenyeg, hogy menj orvoshoz!
2015. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

megjött 123 napra, de most megint 69. napon járok :(

És a bőröm még mindig nem olyan szép

2015. jún. 9. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
De orvoshoz még mindig nem mentél....
2015. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amikor kiírtam a kérdést, 123 napra jött meg utána, majd a következő ciklusom is elég hosszúra sikerült, akkor már elmentem orvoshoz!


Többször is jártam a dokinál, először azt mondta, hogy csak várjak amíg nem jön meg, vagy próbálkozzak "természetes" gyógyszerekkel, nekem a barátcserje kivonatot ajánlotta, a vizsgálat során azt mondta, h semmi rendellenességet nem lát


szedtem 2 hétig a barátcserjét, , majd ekkor megjött 138 napra


A gond csak az volt, hogy 4 hétig menstruáltam.... amikor már 2 hete megvolt, megint visszamentem hozzá, mondtam neki, h 5 hete voltam nála, erre ő újra megvizsgált, és most legutóbb azt mondta, hogy enyhén policisztás a méhem...felírt rá fogamzásgátlót.


Még nem kezdtem el szedni, mert előtte el fogok menni a mensmentis központba, ahol olyan orvosok dolgoznak, akiknek ez a szakterülete.


Úgy érzem az a *** tabletta tönkretette a szervezetem, teljesen.


Előtte semmi bajom nem volt.

2015. okt. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!