Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körülmetélés nőknél? Miért?

Körülmetélés nőknél? Miért?

Figyelt kérdés
A minap hallottam a hirekben, hogy valami osztrák politikus hogy sopron környékén nőket "csonkitanak" meg. Férfiaknál érthető, hogy miért teszik, de nőknél? Nem a csikló izgatását élvezik a nők? Vagy ettől intenzivebben reagálnak a hüvely belső izgatására? Vagy mégis miért van erre szükség???
2010. febr. 13. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

alaposabban olvasd/hallgasd a híreket, mert nem erről volt szó.

a pletyka is így terjed....

2010. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj első, a kérdezőnek igaza van, mert tényleg van női fitymaszűkület is, mikor a csiklót takaró bőr túl nagy és ezért nem érzi ha izgatják. Ez a kórház ezt a műtétet végezte el, legalábbis ezt mondták. Viszont az osztrák politikus nő arról hallott híreket, hogy igazából abban a kórházban teljes genitális csonkítást hajtalak végre, tehát levágják a csiklót is és a szeméremajkakat, hogy a nő ne élvezze a szexet és ezért hűséges maradjon a férjéhez.

Még nem derült ki, hogy kinek van igaza és mi is történik ott valójában.

2010. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
extrém puruttya látogató vagypedig Figo te vagy az?:D
2010. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos arab és afrikai népeknél van szokásban ez a mai napig. A célja náluk éppen az, hogy a nőnek szex közben ne legyen jó, mert azt hiszik, hogy minden nő gyenge ösztönlény, aki nem maradna a férjéhez egyébként hűséges. A "hír", amit olvastál egy félre fordításból ered. A klinikán nem végeznek ilyen műtétet, csak nemi szervek plasztikáját (pl. kisajak kisebbítés), amit gyakorlatilag minden más klinikán is és aminek a körülmetéléshez a világon semmi köze.
2010. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értékeltem a válaszokat... Én is csonkításról kérdeztem, dijazom azokat akik végig is olvasták a kérdést és konstruktiv választ adtak.
2010. febr. 13. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Férfiaknál és nőknél egyaránt a csonkítás, megbélyegzés a célja... barbár rituálé... engem körülmetéltek, azt mondják, hogy a férfiaknál ez nem gond, meg milyen sok előnye van, hát én nem élvezem soha, semmi jó nincs benne, nem jó az orál szex, kiszáradt és ronda a makk, gyerekkoromban is csúfoltak miatta stb

Erőltetett dolog, beteges csiklót meg fitymát vagdosni, primitív népek csinálják

2011. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!