Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta helyett...

Fogamzásgátló tabletta helyett? Használ valaki tartós párkapcsolatban mást? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

7 éve szedek fog.gátló tablettát. Voltak már egészségügyi problémák is mellette (fejfájás,szédülés,vérnyomás,nyálkahártya elvékonyodás,mellkas szorítás, vérvételen kivizsgáláson is jártam, váltottam is egyszer, semmi javulás).

Most azt a tanácsot kaptam, hogy inkább váltsak valami más megoldásra. Valaki aki már más dolgokat is kitapasztalt megosztaná velem a tapasztalatait?

Nem tervezünk babát még 4-5 évig biztos.( De azt sem szeretném, ha esetleg bármi okból kifolyólag soha ne lehessen.)

Óvszert még így is használunk gyakran. De ennél picit nagyobb védelem kéne. Előre is köszönöm!

L/24


2015. febr. 24. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is óvszert használtam. Használj olyat, amiben van spermaölő is, ha ez megnyugtat. 12 év alatt 2-szer volt szükségem eseményutánira, egyszer szakadás, egyszer pedig lecsúszás miatt, ez benne van, de terhes nem lettem.
2015. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egyet tudok tanacsolni a pharmatexes helyi fogamzasgatlot meg veletlenul se hasznald! Sokan esnek teherbe miatta.
2015. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2015. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű nem okoz olyan erős mellékhatásokat nálam, mint a tabletta. Nem tudom, mások hogy vannak vele. Nálad szóba sem jöhet?
2015. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából bármi szóba jöhet, nyitott vagyok minden megoldásra. Utolsó válaszoló. Lehet erről többet tudni?
2015. febr. 24. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrű ugyanúgy hormonos, mint a tabletta. Egy előnye van: nehezebb elfelejteni, mert nem kell vele minden nap foglalkozni. De ugyanúgy hat, ugyanolyan mellékhatásokat okot, sőt, jobban fokozza a trombózis veszélyét, mint a tabletta.



Az óvszer teljesen megbízható, ha rendesen használjátok. Ha nem szakad ki, nem leszel terhes. Én már vagy 8 éve használnom, sosem volt gond. Nem szakadt, terhes sem lettem sose.

2015. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óvszert ajánlanám. Nem tömném magam hormonnal.
2015. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Óvszernél nagyobb védelmet - ha értelmesen használjátok - nem találsz!


Jó minőségűt vegyetek és kész, a fiú ellenőrizni tudja aktus után, mikor leveszi, hogy folyik-e.


De mi két éve gumizunk, és soha nem volt baj belőle.

2015. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!