Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egyetlen tünet a barnás...

Ha egyetlen tünet a barnás híg folyás, akkor az mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van, én végig azt hittem hogy felfázás, mert beázik a csizmám és volt olyan nap hogy órákig vizes csizmába voltam... De most itt olvasom gyk-n hogy felfázásnak nem barna folyás hanem véres pisi, hasi görcs a tünete, nekem azok nincsenek. Gombám se lehet mert az meg viszket, és fehér darabkás, és olyanom sincs... Csak ez a híg világosbarna folyás... Valakinek valami ötlet? (1 hete voltam sima nőgyógyászati vizsgálaton, akkor még nem volt semmi baj)
2010. febr. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavar,méhszájseb,egyéb hüvelyi fertőzés. Ciklusodban hol jársz? Előforudl hogy ciklus közepénél,a peteérést jelezheti enyhe barna pecsételés. Szeirntem menj vissza az orvoshoz
2010. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vizes csizma jajaj!!!!A petefészek gyulladás bizony okoz ilyen panaszokat amit leírtál. Vissza az orvos!
2010. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. hát ha onnan kezdem számolni hogy elmúlt az utolsó vérzés, akkor 15-16. nap. Lehet hogy az hogy peteérés miatt, mert 1 hete vizsgált az orvos, azóta csak nem alakulhatott ki méhszájseb meg ilyenek... csak azért furcsa mert már vagy 4 éve menstruálok, és 2 éve szedek fogamzásgátlót és még sose volt ilyen.
2010. febr. 13. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ja igy már más,hogy fogamzásgátlót szedsz,nem hagytál ki mostanában egy egy gyógyszert?Lehet attól,vagy gyógyszert kellene váltanod. Ha szeded rendesen,akkor nincs peteérésed.
2010. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most megnéztem egy ilyen orvos által írt honlapot és ott azt írja hogy ,,A fertőzés érdemi tünetek (folyás, viszketés, égés, stb) nélkül nem valószínű". úgyhogy még hétfőig reménykedek hogy elmúlik, ugyis csak akkor van nőgyógyász. csak fura hogy most fordul elő először.
2010. febr. 13. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentedhez szeretném írni, máshol már leírtam a saját tapasztalatomat: ősszel mentem rákszűrésre, semmilyen panaszom nem volt! Dokim idősödő, rutinos "vén róka" (sima sztk-s), automatikusan csinált ph-mérést is (egy pillanat az egész) és már közölte is, hogy bakteriális fertőzésem van! Hoppá! Nem volt folyásom, nem viszkettem, semmi, semmi, semmi! És a fertőzés mégis ott volt. Nagyon szégyeltem, hogy én nem vettem észre, de az orvos megnyugtatott, hogy ő sem lát semmilyen eltérést, csak megszokásból végezte el a tesztet.

Soha ne számíts arra, hogy minden, a könyvekben, neten leírt tünetet produkálni fog a szervezeted. Mindenki más, előfordulhatnak eltérések.

Amúgy szerintem inkább a gyógyszered okozhatja ezt a folyást, de ha a panaszod a hétvégén nem enyhül, vagy újabb tünetek jelentkeznek, mindenképpen menj orvoshoz.

2010. febr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!