Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek elmenni nőgyógyászhoz,...

Girl016 kérdése:

Félek elmenni nőgyógyászhoz, nem kéne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Épp kapcsolatban vagyok, már nemi életet élek a barátommal, de már tavaly nyár óta nem vagyok szűz. És azt gondolom, már el kéne mennem. De egyszerűen nagyon parázok tőle. :D Nagyon idegesít, hogy egy teljesen idegen férfi előtt kell pucérra levetkőznöm, és még meg is fogdoz, vizsgál. Tudom, ez a munkája, és rengeteg ilyet látott már, stb. De akkor is irritál ez a gondolat. Nektek milyen volt az első? Mennyire vészes? Barátnőmmel tervezem, hogy együtt megyünk. Vagy esetleg anyukámmal menjek? Köszönöm előre is! :)

2015. febr. 26. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Senki nem szeret nőgyógyászhoz menni, de kell.

Túl fogod élni, nem fáj, csak kellemetlen.

Amúgy vannak nő nőgyógyászok is, nem vagyok biztos benne, hogy kellemesebb mindenkinek, de ki lehet próbálni:)

2015. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

1. Vannak nő nőgyógyászok is, ha az zavar, hogy férfi, akkor menj nőhöz.

2. Az orvos nem fogdos. Fogdosni a diszkóban szoktak maximum, nem egy orvosnál.

2015. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem előtte vetkőzöl, és nem is pucérra. Én mindig tunikát veszek fel, vagy nyáron ruhát, így kényelmesebb. A vizsgálat meg csak kellemetlen, de a fogorvos pl ezerszer rosszabb.
2015. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Én nemrég voltam az elsőn, pár hónapja élek nemi èletet szóval kb egyidősek lehetünk.

Nem mondom, hogy nem izgultam és nem volt kellemes érzés egy idegen férfi előtt levetkőzni és úgy àtmenni a vizsgálóba, stb, de az a vicc, hogy ahogy felültem abba a székbe, az összes félelmem elmúlt. Addig azt hittem sírni is fogok a szégyenlősségtől, de meglepően jól bírtam és az orvos jófej volt, szóval tartott, elterelte a figyelmem. Mos, hogy már túl vagyok rajta, nem is értem miért féltem. Tényleg fölösleges:)


Mellesleg 1. nem kell teljesen meztelenre vetkőznöd, csak az alsót kell levenni. 2. Nem fogdos! A méhed úgy ellenőrzi, hogy bedugja egyik ujját és megnyomja a hasad. Ha lesz rákszűrés, akkor bevezet egy pálcát a hüvelybe, leveszi a kenetet (nem fáj!) és kész. Az ultrahangn meg már nem is a lábadnál ül, hanem oldalt fekszel neki és a gépnél ül. Bevezeti a "kamerát" a hüvelybe és vicces, mert nálam volt egy kivetítő és láttam a méhem belülről és elmagyarázta mi micsoda aztán ennyi. Felöltöztem, konzultáció és vége. Szóval ezek szerintem még nem a fogdosás kategória:) én egyedül mentem és így pont jó volt, sőt tök büszke voltam utána magamra, hogy egyedül meg mertem ezt a lépést tenni. De ha neked az a jobb, ha megy veled valaki, akkor nyugodtan menjen.

17/L

2015. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed és nagyon fostos vagy esetleg elsőre menj magánrendelésre. Ott többnyire kedvesebbek. Nekem mondjuk államin is csak egyszer volt rossz tapasztalatom, de csak annyi, hogy egy bunkó volt az orvos is, meg az asszisztens is, pedig voltam párszor mindenféle nyavajákkal is.


Jobb most elmenni megnézetni magad, túl leszel rajta, megnyugszol, hogy semmi extra. Hidd el, ugyanaz, mint a fogorvos, csak ott a szádba néz be. Az se fogdos, meg nem simogatja az arcodat különben le is rúgnád..


Most gondolj bele, akkor mit csinálsz, ha ne adj isten túrós gombás folyásod lesz? Muszáj lesz elmenni és sokkal szarabb lesz úgy elmenni először, hogy előtte nem jártál ott. Ha már most így parázol az első alkalom előtt, akkor az milyen lenne, ha az első alakalommal úgy kéne menned, hogy nem tudod mire számíthasz, mintha egy háromnapos hal lenne a hüvelyedben? Menj el és járasd be helyet még időben..



Én amúgy anno magamban mentem. Nem is értem, ha elég felnőtt vagy a szexhez, akkor miért nem mersz elmenni és "beterpeszteni" egy olyannak, aki szarik a nőiességedre, meg arra, hogy hogy nézel ki, csak az érdekli, hogy szerveid rendben vannak-e.

2015. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene neked férfi orvoshoz menned?

Ma azért már megoldható, hogy nőhöz menj.

2015. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Első vizsgálatra keress magadnak egy női orvost, elötte könnyebb beterpeszteni, mint egy férfi elött. És az esetleges kérdésekre válaszolni is kevésbé ciki.
2015. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ez hozzáállás kérdése, én pl. soha nem mennék női orvoshoz és 15 évesen is mikor nem tudtam ki rendel tök boldog voltam, hogy a hetven éves nyugdít előtt álló férfi nőgyógyászt fogtam ki és nem a nőt.
2015. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Melyik városban vagy?
2015. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha van ott hölgy nőgyógyi,az tényleg jobb lenne
2015. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!