Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1,5 hete elhúzódó menstruáció...

1,5 hete elhúzódó menstruáció miért lehet?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogigatlot,de van gyerekem már. Most viszont kisse mé vagyok ijedve,hogy mitől lehet. :( 4eves a kislányom,rendszeres nemi életet élek már 10eve. 1,5 hete egyfolytában verzek. Valakinek volt ilyen problémája? Mikor ment el orvoshoz? Mit mondott a doki?

#rendellenes vérzés #hosszantartó vérzés
2015. márc. 1. 16:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
nekem is volt már ilyen és a doki norcolutot adott hogy azt kell 20 napig szedni
2015. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én már kétszer jártam így. Tavaly hormongond állt a háttérben, kaptam rá gyógyszert és elmúlt. Én három hét után mentem. Most megint így jártam, most közel egy hónapig húztam, halasztottam, hogy elmenjek. Megint hormongond van a doki szerint, kaptam gyógyszert, de még mindig vérzek, héten megyek vissza, mert már lassan két hónapja megvan. Én a helyedben a héten már elmennék. Nekem mindkétszer elmondta a dokim, hogy két hét után már mennem kellett volna, nem szabad ezzel játszani, de én szörnyen nehezen veszem rá magam amúgy is, hogy elmenjek, így meg vérezve még rosszabb. Most is már a héten vissza kellett volna mennem a férjem szerint, de megint húztam, hátha elmulik most már, hát nem múlt, úgyhogy jövő héten megyek. Egyébként nekem a doki azt mondta, hogy hormonális problémán túl lehet gyulladás, mióma, de akár daganat is, és egyikkel se kéne várni még plusz heteket. Remélem semmi komoly nem lesz nálad, de inkább menj el, minthogy baj legyen.

Jobbulást!

2015. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rákszűrésen mikor voltál utoljára?
2015. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De már enyhült?
2015. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom h irtatok. Ma kezd enyhulni. En pajzsmirigy problémára gyanakszom,hisz szoros vagyok,meg nem fogyok es 2000kcal-t sem viszek be egy nap. Jövőhéten megyek teljesen kivizsgaltatom magam.
2015. márc. 1. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaj lányok,ez nem játék!Tavaly áprilisban elhúzódott a verzesem,pecsetelt,elmentem dokihoz gyulladást allapitott meg...Adott gyógyszert,augusztusban megint 17 napig tartott,elmentem ,másik dokihoz,csinaltak uht,vastag volt a nyalkahártya..Varjunk meg egy mensit,megvartuk,szintén vastag maradt.Kaptam norcolutot,akkor se vált le,elküldtek kaparásra.Annak a szövettana rosszindulatú adenocarcinomát mutatott,2 hét múlva kivettek mindent odalentről...40 evesen.
2015. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták,hormonalis...Ès nem az volt,kaparásra kellene menned,az mutatja meg az okot.
2015. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
26 eves vagyok. Nem akarok kaparasra menni. Mé a neve is szornyu.... :(
2015. márc. 1. 20:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Én inkább mentem volna hamarabb,es akkor megelőzhető lett volna a rák..Sajna a doki nem küldött.Tudod először hormonális oka van,aztán lesz rákmegelőző állapot,majd a rák...Ezek évek alatt fejlődnek ki.én 5 éve szültem a szülés után megváltozott a mensim...Mentem én dokihoz,de mindig megnyugtatott,higy minden ok...Magándoki....Majd a sima sztks dokinak köszönhettem hogy elküldött,és időben kiderült..Ha hallgatok a másik dokira,most nyugodtan lennék,aztán egyszer csak menthetetlen lettem volna pár év múlva(
2015. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hatos mennyire volt a nyálkahártya vastag?

Hány mm ?

2015. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!