Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket nem hízlal szándékosan...

Titeket nem hízlal szándékosan a barátotok?

Figyelt kérdés

Amikor megismert 60 kg voltam, de már egy ideje állandóan tömi belém a kaját és az egész a derekamra meg a mellemre rakódik le, úgyhogy most már 72kg vagyok 90/B mérettel, ami 2 mérettel nagyobb már.

Szerintetek is fogynom kéne már, vagy jó ez?


2015. márc. 2. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mindig annyit eszem, amennyi épp jólesik.

72 kg szerintem sok, bár függ a magasságtól is, a 90 B nem sok, de mennyi a derekad és a csípőd?

2015. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem is mindig etet, és ráadásul szakács is, úgyhogy a körülmények mindig adottak.

Én egy idő után megutáltam a helyzetet mert már nem voltam önmagam, így 16 kg plusz után fogyózni kezdtem.25 éves vagyok, ez még nem az a kor, amikor bármilyen mentségem lehet ilyen fokú hízásra. Még csak nem is egészséges. Férjem elfogadta, mert így is szeret.

2015. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csipőm 106

derék 100

169 cm vagyok

2015. márc. 2. 15:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyit kéne lefaragnom ezekből, hogy arányos legyen?
2015. márc. 3. 02:08
 5/8 anonim ***** válasza:
60-61 kg lenne az ideális.
2015. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék leadni 12 -t?
2015. márc. 3. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

- de, ám én 169/48 vagyok, szóval tök jogosan


Neked tényleg fogynod kell, 59-60-nal már okés leszel, és nem kell a barátodra fogni, amiért hízol. MEgfenyeget, hogy kinyír, ha nem eszel, vagy mi?!


Amúgy kevesebb kaja, cukor, több fehérje és mozgás (napi 40-45 perc pl. futás, úszás, bringa, tánc, tömegsport, a lényeg, hogy aktív legyél)

2015. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Állandóan veszi nekem a kinderet, meg kajálni hív el állandóan, és amikor mondom neki, hogy visszaszeretnék fogyni olyanra mint amilyen voltam akkor, azt mondja, hogy úgy gebe lennék.
2015. márc. 3. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!