Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tablettát szedek, de a menstru...

Tablettát szedek, de a menstruáció kezdetének napját el szeretném tolni egyel, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szombaton kezdtem el szedni a Jangee nevű fogamzásgátló tablettát, de ekkor még nem tudtam, hogy ebből kifolyólag mindig szombaton fog megjönni, ami persze rendesen elrontja majd pár hétvégémet... A betegtájékoztatón csak arról van szó, ha előrébb szeretném hozni, mondjuk csütörtökre, de én későbbre szeretném, azaz vasárnapra tolni. Valaki, aki már csinált ilyet, mit ajánlotok, hogyan kell?


Köszi a választ!!!



2015. márc. 2. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a szünet kb 2-3 napján fog megjönni vagyis az inkább vasárnap vagy hétfő, nem szombat
2015. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj, dejó!!! köszi a választ:)
2015. márc. 4. 17:51
 3/3 anonim válasza:
#1-nek igaza van. Én annak idején vasárnap kezdtem el szedni, de a vérzésem mindig pár nappal később, szerdán jelentkezik.
2015. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!