Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem már 1 hete késik,...

A menzeszem már 1 hete késik, csináltam terhességi tesztet, negatív lett, szóval terhes nem vagyok, de félek még, hogy mitől lehet ez.16 éves vagyok, de az utóbbi 1 évben normalizálódott a menstruációm és most ez a késés eléggé aggaszt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármitől. Egy hét késés nem késés. Nem vagy terhes, megnyugodhatsz, hamarosan meg fog jönni. Ha hónapokig nem jönne, akkor menj el orvoshoz.
2015. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez ebben az életkorban természetes.Meg fog jönni be aggódj.Ha nincs semmi tüneted Ami nem szokványos minden rendben van.Ennyi idōsen sokszor volt nekem hogy több hónapig pont akkor jött meg mikor kellett aztán egyszer csak kimaradt és csak köv hónapban jött meg.szóval nyugi :) 21L
2015. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Stressztől is szokott késni a menzesz.
2015. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem olyan is volt hogy 3 honapig maradt ki sztresszes alapon, ugy hogy nyugi! Nem vagy terhes!
2015. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!