Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól kezd hatni a jangee...

Mikortól kezd hatni a jangee 3mg/0, 02mg-os fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez már a 120. ilyen kérdés, de pontosan az én problémámra senki nem adott választ, az orvosom meg ilyenekért nem fogad. A vérzésem 3. napján kellett elkezdenem, az orvosom azt mondta rögtön fog hatni, de a betegtájékoztatón 7 nap van, de más azt mondta azért várjak 2 hetet, akkor szerintetek? Mennyit várjak? Normális válaszokat szeretnék, köszönöm :)

2015. márc. 6. 10:24
 1/2 anonim válasza:
Elvileg a vérzés első napjától kéne szedni egyébként (legalábbis nekem így mondta az orvosom és mások is ezt mondták) és attól kezdve hat, hogy elkezded szedni. Ha egy hetet vársz, azzal bajt nem csinálsz, csak arra figyelj, hogy minden nap vedd be, lehetőleg azonos időpontban.
2015. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt sokan mondták, de nekem ezt mondta az orvos, ezért nem voltam benne biztos. Köszönöm a válaszod :)
2015. márc. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!