Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 havi Harmonet-et beszedtem,...

1 havi Harmonet-et beszedtem, már 3 napja nem szedem, és még nem jött meg. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Terhesség oka 100%ig kizárt, ugyanis nem voltam senkivel ezalatt az idő alatt. Most kezdtem el szedni, beszedtem a 21 napi adagot, és most várom, hogy megjöjjön, de már pénteken abbahagytam a tablettát, most hétfő van, és még csak jele sincs, hogy esetleg meg akarna jönni.
2015. márc. 9. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
És? A 7 napos szünet alatt kell megjönnie. Akárhogy számolom, még van 4 napja. De ha nem jön meg, az se nagy baj, ha nem lehet szó terhességről. Majd megjön a következő.
2015. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, tegnap megjött, úgyhogy nem parázok már, hogy felborult a hormonháztartásom. Csak nekem nagyon furcsa volt, mert eddig akárhányféle foggátlót szedtem, mindig rögtön a tabi abbahagyását követő napon már meg is jött.
2015. márc. 11. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!